Postel Teddy 120 boxspring světle modrá
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | kontinentální (boxspring) |
|---|---|
| Šířka: | 126 cm |
| Výška: | 117 cm |
| hloubka: | 207 cm |
| Spací plocha: | 120×200 cm |
| úložný prostor: | ano |
| látka: | MONO 243 |
| matrace: | Bonell ,taštičky/topper |
| plastové nohy: | černá |
| otvírání: | plynové písty |
K posteli ZDARMA topper Visco Čelo ve 3D ...
Kontinentální postel RETO vnese do vaší ložnice nabízí za skvělou cenu povedený design a ...
K posteli ZDARMA topper Visco Čelo ve 3D ...
Kontinentální postel DIVA vnese do vaší ložnice nabízí za skvělou cenu povedený design a ...
Kontinentální postel VIANA vnese do vaší ložnice nabízí za skvělou cenu povedený design a ...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
