Komoda Sid 3S sonoma
Súvisiaci tovar
Sestava INDIANAPOLIS bílý jasan (4+5+9+11)
skladem - na ext. skladě 1
€659,78 bez DPH
€798,33
€248,33
–16 %
Obývací stěna ZETA jasan zlatý/bílá
skladem - na ext. skladě
€171,83 bez DPH
€207,92
Sestava INDIANAPOLIS bílý jasan (4+6+9+11)
skladem - na ext. skladě 1
€592,29 bez DPH
€716,67
Obývací stěna PUERTO matera/dub old style
skladem - na ext. skladě 1
€298,93 bez DPH
€361,71
Podrobný popis
Moderní a praktická komoda Sid 3S vhodná do každé domácnosti. Komoda má tři zásuvky.
Rozměry:
- Výška: 70 cm
- Šířka: 74 cm
- Hloubka: 36 cm
Zboží je dodáváno v demontu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komody, skříňky a prádelníky |
|---|---|
| EAN: | 5706887995556 |
| Materiál: | lamino |
| Výška: | 70 cm |
| Šířka: | 74,1 cm |
| Hloubka: | 36 cm |
| Úchytky: | plast |
| Počet balíku/ks: | 1 |
€91,25
–45 %
Noční stolek TORINO bílý, kovové úchytky
skladem - na ext. skladě
€41,29 bez DPH
€49,96
€695,79
–40 %
Příborník 4 dveře + 4 zásuvky RUBI tmavě hnědá
na objednávku
€344,32 bez DPH
€416,63
€387,46
–35 %
Komoda 2 dveře + 4 zásuvky TORINO vosk
skladem - na ext. skladě
€206,58 bez DPH
€249,96
€195,79
–42 %
Komoda 2 dveře IMAGE 1 zlatý dub
skladem - na ext. skladě
€92,94 bez DPH
€112,46
€645,42
–35 %
Příborník s nástavcem 2 dveře RUBI tmavě hnědá
skladem - na ext. skladě
€344,32 bez DPH
€416,63
€337,46
–41 %
Prádelník 3 zásuvky LANDWOOD 3SK
skladem - na ext. skladě
€161,81 bez DPH
€195,79
€178,75
–46 %
Komoda úzká 3 zásuvky 819 lakovaná
skladem - na ext. skladě
€79,17 bez DPH
€95,79
€420,79
–40 %
Prádelník 3 dveře + zásuvka LANDWOOD 15
na objednávku
€206,58 bez DPH
€249,96
€662,08
–41 %
Příborník s nástavcem 2 dveře RUBI lak
skladem - na ext. skladě
€320,21 bez DPH
€387,46
€487,46
–40 %
Příborník 3 dveře + 3 zásuvky RUBI lak
skladem - na ext. skladě
€241,02 bez DPH
€291,63
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
