Komoda Sid 3S bílá
Súvisiaci tovar
Sestava INDIANAPOLIS sv. jasan (4+5+9+11)
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4 týdny
€659,78 bez DPH
€798,33
Sestava INDIANAPOLIS bílý jasan (4+5+9+11)
skladem - na ext. skladě 1
€659,78 bez DPH
€798,33
Obývací stěna PUERTO matera/dub old style
skladem - na ext. skladě 1
€298,93 bez DPH
€361,71
€248,33
–16 %
Obývací stěna ZETA jasan zlatý/bílá
skladem - na ext. skladě
€171,83 bez DPH
€207,92
Sestava INDIANAPOLIS bílý jasan (4+6+9+11)
skladem - na ext. skladě 1
€592,29 bez DPH
€716,67
Podrobný popis
Moderní a praktická komoda Sid 3S vhodná do každé domácnosti. Komoda má tři zásuvky.
Rozměry:
- Výška: 70 cm
- Šířka: 74 cm
- Hloubka: 36 cm
Zboží je dodáváno v demontu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komody, skříňky a prádelníky |
|---|---|
| EAN: | 5706887995549 |
| Materiál: | lamino |
| Výška: | 70 cm |
| Šířka: | 74,1 cm |
| Hloubka: | 36 cm |
| Úchytky: | plast |
| Počet balíku/ks: | 1 |
€145,42
–36 %
Komoda 1 dveře + 4 zásuvky SURREY bílá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
skladem - na ext. skladě
€75,73 bez DPH
€91,63
€370,42
–38 %
Komoda 2 dveře + 4 zásuvky TORINO
skladem - na ext. skladě
€189,36 bez DPH
€229,13
€106,25
–9 %
Komoda 2D DEKOR barva bílá
skladem - na ext. skladě
€79,20 bez DPH
€95,83
Vysoká komoda TIPS 1V2D1S dub sonoma/bílá mat
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
5-8 týdnů
€121,55 bez DPH
€147,08
€92,50
–9 %
Úzká koupelnová skříňka KALDER antracit
skladem - na ext. skladě
€68,87 bez DPH
€83,33
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
