Postel Muna 140 s osvětlením modrá
Súvisiaci tovar
Postel Muna 140 s osvětlením antracit
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€629,48 bez DPH
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením béžová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€629,48 bez DPH
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením černá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€629,48 bez DPH
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením hnědá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€629,48 bez DPH
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením růžová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-6 týdnů
€629,48 bez DPH
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením světle šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€629,48 bez DPH
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením tmavě modrá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€629,48 bez DPH
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením tmavě šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€629,48 bez DPH
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením žlutá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€629,48 bez DPH
€761,67
Rozkládací matrace Jelena II tmavě šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€137,40 bez DPH
€166,25
rozkládací matrace/křeslo Selena zelená
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-3 týdny
od €130,17 bez DPH
od €157,50
rozkládací matrace/křeslo Selena hnědá
Priemerné hodnotenie produktu je 3,5 z 5 hviezdičiek.
0-3 týdny
od €130,17 bez DPH
od €157,50
Rozkládací matrace Jelena II zelená
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€137,40 bez DPH
€166,25
Rozkládací matrace Jelena II růžová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€137,40 bez DPH
€166,25
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | do 140 cm |
|---|---|
| šířka: | 146 cm |
| délka: | 211 cm |
| výška: | 137 cm |
| výška k sedu: | 60 cm |
| matrace: | POCKET (taštičky) |
| topper: | ano |
| nohy: | černé kovové |
| úložný prostor: | ano |
| barva světla: | přírodní |
| napájecí adaptér: | ano |
| kovová lampička: | ano |
| plynové písty: | ano |
| potah: | Aston 12 |
Postel Cairo 140 modrá Ve více barvách
2-8 týdnů
€471,42 bez DPH
€570,42
Moderní čalouněná postel Caira zajišťuje příjemný odpočinek po náročném dni... K...
Postel Muna 140 s osvětlením žlutá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€629,48 bez DPH
€761,67
Postel Cloud černá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
od €688,36 bez DPH
od €832,92
Postel Lamello světle šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
od €629,82 bez DPH
od €762,08
Čalouněná postel Noel krémová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
od €585,06 bez DPH
od €707,92
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
