Postel Kolumbia 140 světle šedá
Súvisiaci tovar
Postel Kolumbia 140 tmavá šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€576,79 bez DPH
€697,92
Postel boxspring s úložným prostorem Kanada 140 x 200 cm Ve více barvách
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
Tip
Skládací matrace Sofie světle šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 4,8 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€199,38 bez DPH
€241,25
Rozkládací matrace Jelena II růžová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€137,40 bez DPH
€166,25
polštář London HERBAL Anatomický polštář
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€92,98 bez DPH
€112,50
Pěna HERBAL-FOAM .....
rozkládací matrace/křeslo Selena sv. hnědá
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
0-3 týdny
od €130,17 bez DPH
od €157,50
Rozkládací matrace Jelena II okrová
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€137,40 bez DPH
€166,25
Rozkládací matrace Jelena II zelená
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€137,40 bez DPH
€166,25
Skládací matrace Karo cappuccino
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€187,67 bez DPH
€227,08
Skládací matrace Karo hnědá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€187,67 bez DPH
€227,08
Rozkládací matrace Jelena II antracit
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€137,40 bez DPH
€166,25
Rozkládací matrace Jelena II světle modrá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
0-4týdny
€137,40 bez DPH
€166,25
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | do 140 cm |
|---|---|
| Dřevěné nohy: | stříbrná |
| Šířka: | 145 cm |
| Výška: | 119 cm |
| Hloubka: | 200 cm |
| Lehací plocha: | 140 cm |
| matrace: | bonell |
| úložný prostor: | ano |
| zdobené čelo: | ano |
| topper Visco: | ano zdarma |
| výška sedu: | 59 cm |
| výška čela: | 119 cm |
| šířka postele: | 140 cm |
| délka postele: | 216 cm |
Postel Muna 140 s osvětlením černá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€629,48 bez DPH
€761,67
Postel Lamello světle šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
od €629,82 bez DPH
od €762,08
Postel Cairo 140 modrá Ve více barvách
2-8 týdnů
€471,42 bez DPH
€570,42
Moderní čalouněná postel Caira zajišťuje příjemný odpočinek po náročném dni... K...
Postel Muna 140 s osvětlením tmavě šedá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€629,48 bez DPH
€761,67
postel Cairo 140 Ve více barvách
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€471,42 bez DPH
€570,42
Moderní čalouněná postel Caira zajišťuje příjemný odpočinek po náročném dni... K...
Postel Muna 140 s osvětlením modrá
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2-8 týdnů
€629,48 bez DPH
€761,67
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
