Pohovka Oskar hnědá ve více barvách
Související produkty
Praktická rozkládací pohovka Sára je příjemným spojením elegantního designu, funkčnosti a...
Detailní popis produktu
Pohovka Oskar nabízí praktický úložný prostor, do kterého snadno uložíte peřiny, polštáře nebo jiné věci. Díky jádru z vlnité pružiny je velmi pohodlná na sezení a její atraktivní barevná kombinace potěší vaše oko. Stačí jednoduchý pohyb mechanismu KLIK-KLAK a během okamžiku ji proměníte v prostorné a pohodlné lůžko.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | sedací soupravy |
|---|---|
| EAN: | 8591982237406 |
| Rozměry: | 190 x 90 x 90 cm |
| rozkládání: | KLIK-KLAK |
| hloubka sedu: | 55 cm |
| výška sedu: | 40 cm |
| rozměr rozložené: | 190 × 120 cm |
| látka: | Inari 28 |
Pohodlné čalouněné křeslo Selene v elegantním stylu ...
Vysoce kvalitní látka TERRA – vhodná pro domácí mazlíčky
Moderní a polohovatelná sedací souprava Donne, která spojuje elegantní design, komfort a funkčnost.
Moderní pohovka OLEK neboli válenda s čely, která se hodí nejen do dětského pokoje.
Pohodlné čalouněné křeslo Selene v elegantním stylu ...
Pohovka Omega LUX nově v látce ...
Moderní a polohovatelná sedací souprava Donne, která spojuje elegantní design, komfort a funkčnost.
Pohovka Omega LUX nově v látce ...
Moderní a polohovatelná sedací souprava Donne, která spojuje elegantní design, komfort a funkčnost.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
