luxusní sedací souprava ZONDA 2

7 hodnocení
43 650 Kč –19 %
zonda1
43 650 Kč –19 % 35 280 Kč 29 157 Kč bez DPH
4-8 týdnů

Luxusní sedací souprava Zonda 2 ...

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rohová sedací souprava ZONDA II:
- Inovace. Rohová sedací souprava ZONDA II má velmi pohodlné silikonové opěrné polštáře a efektní a pevné dvojité prošití.
- Komfort. Sedací souprava ZONDA II je velmi pohodlná a prostorná.
- Moderní design. Šikmé krajní díly sedačky ZONDA II dodávají robustnímu korpusu pocit odlehčení. Nevšední tvar sedačky ZONDA II podtrhuje stříbrně kovová linie probíhající po celém obvodu. Dvojité prošití zvýrazňuje celkový dojem designu sedaccí soupravy.
- Možnost rozložení. Rozložením sedací soupravy ZONDA II vznikne lehací plocha pro odpočinek nebo spaní. Rozkládání je řešeno vysouvacím systémem, po jehož vyklopení se vytvoří celistvá lehací plocha.
- Úložný prostor. V rohové  sedací soupravě ZONDA II lze pohodlně uskladnit polštáře, deky či ložní prádlo pro okamžité použití v případě potřeby.
- Variabilita. Lze kombinovat sedačku ZONDA I a ZONDA II.
- Kvalitní konstrukce. Vysokou nosnost a životnost sedačky ZONDA II zajišťuje jádro sedáku tvořené vysoce elastickou HR pěnou položenou na vlnkové pružině. Studená pěna (zkráceně HR pěna) vyniká svou elasticitou, dlouhou životností a tvarovou stálostí. Má lepší tvarovou stálost než běžná polyuretanová (PUR) pěna, je pevnější a vzdušnější. Vzdušnost zajišťují póry, které jsou otevřenější než u PUR pěny. Pění se pomocí vody za studena. Dá se vyrábět s různou hustotou a tuhostí. Novinkou sedací soupravy ZONDA II je silikonová výplň opěradel, kdy jako výplň jsou místo HR pěny použity silikonové kuličky. Kostra je vyrobena z masívního dřeva (rám) a dřevotřísky (úložný prostor).
- Výběr potahu. Obrovský výběr z více než 250 druhů potahových materiálů zajistí jedinečnost sedací soupravy ZONDA II.

Rozměry sedací soupravy ZONDA II: šířka: 291 cm x hloubka: 211 cm x výška: 92 cm.

Rozměr lehací plochy sedací sourpavy ZONDA II: šířka: 125 cm x délka: 203 cm.

Doplňkové parametry sedací soupravy ZONDA II:

výška sedu od země: 48 cm,

výška opěráku od sedu: 43 cm,

hloubka sedu: 55 cm,

výška područky od země: 48/61 cm.

záda sedací soupravy ZONDA II jsou celočalouněná v barvě potahové látky.

Poznámka: Na fotografii je zobrazená pravá varianta sedací soupravy ZONDA II.  Sedací soupravu ZONDA II lze vyrobit také v opačném ( levém) provedení:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: