Křeslo ušák Lord tmavě šedá ve více barvách
Související produkty
Tip
Křeslo ušák Leona List ve více barvách
2-6 týdnů
5 777 Kč bez DPH
6 990 Kč
Vysoké relaxační křeslo ušák Leona s pohodlným sezením ...
Detailní popis produktu
Vysoké relaxační křeslo ušák Lord s pohodlným sezením je oblíbeným kusem nábytku. Pohodlí a elegance ve Vašem obýváku, dětském pokoji či kanceláři. V nabídce také taburet, který poskytne úlevu vaším unaveným nohám. Křeslo je potaženo kvalitní látkou Alova, které nabízíme v několika odstínech.
(Lze vybrat i jiné kombinace látek z nabídky - pište do poznámek) BEZ PŘÍPLATKU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | sedací soupravy |
|---|---|
| výška: | 108 cm |
| hloubka sedu: | 50 cm |
| šířka křesla: | 90 cm |
| výška sedu: | 43 cm |
| výška opěrka zad: | 65 cm |
| nohy masiv: | přírodní |
| Potahová látka: | Alove |
| celočalouněná záda: | ano |
Křeslo, potah zelená voděodolná látka, kovové nohy, masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
3 711 Kč bez DPH
4 490 Kč
TV a relaxační křeslo "ušák"+ elektrické polohování, 1 motor 230V / 29V, potah š
skladem - na ext. skladě
7 678 Kč bez DPH
9 290 Kč
Křeslo "ušák", potah modrá látka, nohy masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
2 884 Kč bez DPH
3 490 Kč
Křeslo polohovací s elektrickým ovládáním, potah stříbrná látka
skladem - na ext. skladě
7 017 Kč bez DPH
8 490 Kč
Novinka
Křeslo relaxační s podnožkou, vodoodpudivá krémová látka, černé kovové nohy
skladem - na ext. skladě
3 050 Kč bez DPH
3 690 Kč
13 335 Kč
–50 %
Masážní křeslo TOLEDO hnědé K71
skladem - na ext. skladě
5 454 Kč bez DPH
6 599 Kč
Novinka
Křeslo relaxační s podnožkou, zelený manšestr, černé kovové nohy
skladem - na ext. skladě
2 967 Kč bez DPH
3 590 Kč
Relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, pomoc při vstávání, potah šedá látka, 2 motory
skladem - na ext. skladě
10 488 Kč bez DPH
12 690 Kč
TV křeslo "ušák" + elektrické polohování, 2 motory 230 V / 29 V, potah šedá látk
skladem - na ext. skladě
11 975 Kč bez DPH
14 490 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
