Sedací souprava Lola U velký výběr barev
Detailní popis produktu
Velmi pohodlná a moderní sedací souprava Lola do U se hodí do každého obývacího pokoje. Sedačku lze snadno rozložit pomocí automatu, součástí sedačky je i úložný prostor. Sedací souprava je čalouněná v látce Rosario.
Látka Rosario je příjemná a měkká na dotek .
Detaily a rozměry sedací soupravy najdete v doplňkových fotografiích.
Sedací soupravu lze objednat i v jiném barevném provedení za příplatek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | sedací soupravy do "U" |
|---|---|
| Šířka: | 185-357-185 cm |
| Výška: | 85 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Spací plocha: | 120x310 cm |
| Hloubka sedáku: | 45 cm / 80-50 cm |
| Nohy: | plastové, výška 2,5 cm, černé |
| Úložný prostor: | ano |
| Výplň: | pěna T28, vlnová pružina |
| Rozkládací sytém: | ano/rozkládání typu DL |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






















