Sedací souprava L Dornia černá
Detailní popis produktu
Moderní, rohová sedací souprava Dornia je rozkládací. Jednoduchým rozkladem vzniká lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Má uložný prostor, který lze využít například na lůžkoviny. Sedací souprava je pružinová v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Je celočalouněná a je možno ji umístit také do prostoru. Na úvodním obrázku je sedací souprava vyobrazena v pravém provedení. Správná barva je zobrazena na první fotografii. Ostaní fotografie jsou pouze ilustrační. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 92 cm |
| Hloubka: | 170 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 192x125 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Výška opěráku: | 54 cm |
| Hloubka sedu: | 54 cm |
| Dělka: | 257 cm |
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Lincoln 75 tyrkysová
3 - 6 týdnů
25 418 Kč bez DPH
30 756 Kč
doprava zdarma
Sedací souprava Toro P oranžovo-hnědá
3 - 6 týdnů
22 124 Kč bez DPH
26 770 Kč
Rozkládací rohová sedačka LANZAROTE výběr barev
Na objednávku
21 471 Kč bez DPH
25 980 Kč
Rozkládací rohová sedačka MARIBOR výběr barev
Na objednávku
17 017 Kč bez DPH
20 590 Kč
doprava zdarma
Sedací souprava L Amalia - fialková
3 - 6 týdnů
31 773 Kč bez DPH
38 445 Kč
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 8 tmavě-hnědá
3 - 6 týdnů
31 773 Kč bez DPH
38 445 Kč
Polštáře byly a stále jsou synonymem pohodlí. Jejich velké množství symbolizuje dokonalý relax....
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin L Lincoln 75 tyrkysová
3 - 6 týdnů
25 418 Kč bez DPH
30 756 Kč
doprava zdarma
Sedací souprava Toro L světle modrá
3 - 6 týdnů
22 124 Kč bez DPH
26 770 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
