Sedací souprava Heidi P Bosco 8
Detailní popis produktu
Chcete aby váš obývací pokoj vypadal stylově a moderně, aniž byste obětovali pohodlí? Naše nová sedací souprava s moderním designem je přesně to, co hledáte.
Tento kousek nábytku je navržen s důrazem na čisté linie a nadčasovou estetiku, která se hodí do každého interiéru. Její univerzální charakter ji umožňuje skvěle zapadnout jak do minimalisticky zařízených bytů, tak do prostornějších rodinných domů.
Sedací souprava je rozkládací. Jednoduchým rozložením vytvoříte dostatečně velké lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít např. na lůžkoviny. Výplň sedáků tvoří kombinace vlnitých pružin s kvalitní HR pěnou.
Sedačka je potažena moderní žinylkovou tkaninou Bosco s výraznou hustou vazbou, která jí dodává výraznou trojrozměrnou texturu. Je měkká a příjemná na dotek, je odolná, estetická a funkční. Pro pohodlí při sezení a odpočinku, je sedací souprava vybavena 2 objemnými polštáři. Správná barva potahové látky je zobrazena na první a druhé fotografii. Ostatní fotografie jsou pouze ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 90 cm |
| Šířka: | 276 cm |
| Hloubka: | 156 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 216 x 130 cm |
| Základní barva: | Bosco 8 |
| Výška sedu: | 43 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
