Sedací souprava Atanas P Otto 55
Detailní popis produktu
Hledáte sedačku, která spojuje moderní estetiku s každodenní praktičností? Tato sedací souprava je navržena tak, aby splňovala vysoké nároky na design i funkčnost. Její čisté linie a nadčasový styl podtrhnou atmosféru každého moderního interiéru.
Díky jednoduchému rozkladu získáte lůžko pro hosty a praktický úložný prostor vám pomůže udržet pořádek. Kvalitní pěna v kombinaci s vlnitými pružinami zajistí měkké posezení, ale zároveň stálost tvaru po dlouhá léta.
Sedací souprava je potažena oblíbenou látkou Otto, která se vyznačuje vysokou odolností a snadnou údržbou. Přestože je odolná, je měkká a příjemná na dotek. Vyznačuje se vysokou stálostí barev na světle, což znamená, že látka na přímém slunci jen tak nevybledne. Jedná se o pevnou, gramážově silnější látku, která dobře drží tvar.
Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 90 cm |
| Šířka: | 260 cm |
| Hloubka: | 155 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 200x130 cm |
| Základní barva: | Otto 55 |
| Výška sedu: | 44 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
