Rohová sedací souprava Trendy Bis tmavě šedá ve více barvách
Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní rohová sedací souprava Trendy Bis v sobě spojuje jednoduchý nadčasový design a praktičnost, což ji činí vhodnou pro každý interiér. Její univerzální použití umožňuje sestavit ji podle potřeby jako levou nebo pravou, což je výhodné při zařizování obývacího pokoje. Souprava také disponuje úložným prostorem a možností rozložení pro občasné přespání návštěvy. Kvalitní látky dodávají sedací soupravě elegantní vzhled. Sedací souprava je čalouněná v látce Taro.
Detaily a rozměry sedací soupravy najdete v doplňkových fotografiích.
Sedací soupravu lze objednat i v jiném barevném provedení nebo látce za příplatek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ano |
| Výška: | 82 cm |
| Šířka: | 155 cm |
| Rozkládací: | ano |
| Plocha po rozložení: | 143x200 cm |
| Výška sedu: | 41 cm |
| Výška opěráku: | 41 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 50 cm |
| Délka: | 235 cm |
| Látka: | Taro 97 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.












