Postel Muna 180 s osvětlením béžová
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | postele, válendy |
|---|---|
| šířka: | 186 cm |
| délka: | 211 cm |
| výška: | 137 cm |
| výška k sedu: | 60 cm |
| matrace: | POCKET (taštičky) |
| topper: | ano |
| nohy: | černé kovové |
| úložný prostor: | ano |
| barva světla: | přírodní |
| napájecí adaptér: | ano |
| kovová lampička: | ano |
| plynové písty: | ano |
| potah: | Aston 02 |
Válenda s čely s matrací uloženou na desce s odvětraným úložným prostorem s možností výběru...
Čalouněná válenda Klasik je velmi kvalitní válenda za přijatelnou cenu. Vyztužený úložný prostor....
Čalouněná válenda Klasik je velmi kvalitní válenda za přijatelnou cenu. Vyztužený úložný prostor....
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
Elegantní a praktické dvoulůžko Vivien s matrací uloženou na desce s bočním výklopem a vysoce...
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
