postel Adel 110 x 200 cm s otvíráním od nohou ve více barvách

rychlá výroba
Neohodnoceno
od 13 490 Kč až –24 % od 10 470 Kč od 8 653 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Elegantní jednolůžko Adel s čelem na pevném lamelovém roštu s otvíráním od nohou, s možností výběru matrací a výškou lehací plochy až 58 cm.

Detailní informace

s matrací: Perseus
0-3 týdny
13 490 Kč
10 470 Kč
8 653 Kč bez DPH
s matrací: Zeus
0-3 týdny
14 550 Kč
11 010 Kč
9 099 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

• Celkové rozměry výrobku (d./š./v.č.): 114/205/91 cm • Je možno objednat válendu (pravou/levou) 110 cm • Široký výběr z celé kolekce potahových látek dle Vašeho výběru • Odvětrávaný úložný prostor z bílého lamina. 

• Potahové látky II. cenové kategorie +490,- Kč

Stranu postele uvedťe do poznámek

veliký výběr látek ZDE (u objednávek prosím o uvedení do poznámky)

vybírat si můžete postel:

S matrací Ella (výška ložné plochy 51 cm)
Kvalitní sendvičová matrace do přičalouněných výrobků, která zajišťuje velmi dobrou oporu těla při spánku.

Výborná konstrukce a skladba matrace spojením rekonstituované polyuretanové pěny s klasickou poyuretanovou pěnou dodává výrobku vlastnosti jako je pružnost, vysokou úroveň pohodlí, tuhost a odolnost vůči úpravě materiálů při dlouhodobém užívání.matrace ELLA

nebo

S matrací Perseus (výška ložné plochy 51 cm)
Kvalitní polyuretanová matrace

matrace perseus

nebo

S matrací Pegas (výška ložné plochy 54 cm)

Kvalitní sendvičová matrace, která zajišťuje velmi dobrou oporu těla při spánku.

Výborná konstrukce a skladba matrace spojením rekonstituované polyuretanové pěny (podobné vlastnosti jako u pružinové matrace) s klasickou profilovanou pěnou dodává výrobku vlastnosti jako je pružnost, vysokou úroveň pohodlí a odolnost vůči únavě materiálu při dlouhodobém užívání.

matrace pegas

 nebo

S matrací Pluto (výška ložné plochy 56 cm)

Komfortní 5 zónová sendvičová matrace, která zajišťuje výbornou oporu těla při spánku a relaxaci.
Výborná konstrukce a skladba matrace spojením rekonstituované polyuretanové pěny (podobné vlastnosti jako u pružinové matrace) s profilovanou pěnou dodává výrobku vlastnosti jako je pružnost, vysokou úroveň komfortu a odolnost vůči únavě materiálu při dlouhodobém užívání.

matrace pluto

nebo

S matrací Ares (výška ložné plochy 61 cm)

Luxusní 7 zónová sendvičová matrace, která zajišťuje vynikající oporu těla a má vysoce kvalitní ortopedické vlastnosti.
Výborná konstrukce a skladba matrace spojením 7 zónové masážní polyuretanové pěny s profilovanou 5 zónovou pěnou dodává výrobku vlastnosti jako je pružnost, vysoká úroveň komfortu, maximální uvolnění těla během spánku a dlouhou životnost.

matrace ares

nebo

S matrací Neptun (výška ložné plochy 57 cm)

Exklusivní 7 zónová sendvičová matrace, která má vysoce kvalitní ortopedické a anatomické vlastnosti.
Výborná konstrukce a skladba matrace spojením 7 zónové masážní viskoelastické (paměťové) pěny s profilovanou polyuretanovou pěnou dodává výrobku vlastnosti jako je pružnost, vysoká úroveň relaxace, komfortu, maximální uvolnění svalů a těla během spánku a dlouhou životnost.

matrace neptun

nebo

S matrací Apollón (výška ložné plochy 57 cm)

Osvědčená konstrukce a skladba matrace. Spojením pružinového jádra s polyuretanovými pěnami dodává matraci neobyčejnou pružnost, vzdušnost a pohodlí. Výška matrace 16 cm, tvrdost 2,hmotnost 110 kg

nebo

S matrací Rafael (výška ložné plochy 59 cm)

Vylepšená konstrukce pružinové matrace, která spojením pružinového jádra s polyuretanovými pěnami dodává matraci pohodlí.Navíc je lehací plocha matrace doplněna 100% kokosovým vláknem, čímž se zvýší dlouhodobá životnost.Výška matrace 18 cm, tvrdost 3, hmotnost 130 kg.

nebo

S matrací Zeus (výška ložné plochy 54 cm)

Sendvičová matrace skládající se ze dvou typů pěn, které zabezpečují velmi dobrou oporu těla.Vrchní část matrace je rozdělena do 5 zón, která zajištuje dokonalou pružnost, provzdušnění a dostatečné pohodlí matrace.Výška matrace 16 cm, tvrdost 3, hmotnost 120 kg

 nebo

S matrací Fenix (výška ložné plochy 57 cm)

Dokonalá antidekubitní vzdušná matrace. Horní strana matrace - měkčí z výběrové  HR - studené pěny má speciální antidekubitní tvarování, rozdělené do 3 anatomických zón, které se maximálně přizpůsobí jednotlivým částem lidského těla. Díky otevřené buněčné struktuře HR pěny je dosaženo optimálního proudění vzduchu v matraci,je mimořádně elastická a trvanlivá. Výška matrace 16 cm, tvrdost 3, nosnost 120 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: postele, válendy
celková délka: 200 cm
celková šířka: 110 cm
plocha lužka: 110x200cm
vyška lůžka : až 62 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: