Rozkládací pohovka Mayo stříbrná velký výběr barev
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozkládací pohovka Mayo je ideální volbou se spojením moderního designu, pohodlí a praktičnosti. Díky elegantnímu vzhledu s ozdobným prošíváním se stane stylovým doplňkem každého interiéru, zatímco čalouněná zádová opěrka umožňuje její umístění i do prostoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Šířka: | 255 cm |
| Hloubka: | 110 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Hloubka sedáku: | 62 cm |
| Výška sedáku: | 51 cm |
| Výška opěradla: | 51 cm |
| Plocha na spaní: | 145x195 cm |
| Výplň: | vlnová pružina, bonell pružina, silikonová kulička |
| Rozkládací sytém: | DL |
| Úložný prostor: | ano |
| látka: | Kiara 864 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář













