Pohovka Lumi hnědá ve více barvách
Související produkty
Pohovka Scarlet černá ve více barvách
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2-6 týdnů
pohovka Mini žlutá/šedá ve více barvách
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2-6 týdnů
pohovka Kora Plus tmavě šedá ve více barvách
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2-6 týdnů
Detailní popis produktu
Lumi je moderní pohovka s nadčasovým designem, snadným rozkladem a úložným prostorem. Jednoduchým automatickým rozkladem vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Pohodlné sezení Vám zajistí kombinace pružin faliste a kvalitní PUR pěnou.
Lze vybrat i jinou potahovou látku ( pište do poznámek)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| šířka: | 235 cm |
| hloubka: | 94 cm |
| výška: | 91 cm |
| výška sedu: | 48 cm |
| hloubka sedu: | 53 cm |
| výška opěrky: | 55 cm |
| výška zad: | 43 cm |
| plocha na spaní: | 145 x 190 cm |
| úložný prostor: | ano |
| automat rozklad: | ano |
Rozkládací pohovka s ÚP FOLLY, barva stone
skladem - na ext. skladě 1
7 760 Kč bez DPH
9 390 Kč
Sedací souprava GATSBY 3+1+1 I95/I91
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku
16 339 Kč bez DPH
19 770 Kč
Sedací souprava GENOVA 3+1+1 Inari 95/91
Na objednávku
13 438 Kč bez DPH
16 260 Kč
Rozkládací pohovka GENOVA Inari 95/91
Na objednávku
8 802 Kč bez DPH
10 650 Kč
Rozkládací pohovka s ÚP FOLLY, barva dark green
skladem - na ext. skladě 1
7 760 Kč bez DPH
9 390 Kč
Pohovka Silva šedá
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 - 6 týdnů
14 504 Kč bez DPH
17 550 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
