Pohovka Cypřiš Inari 87 tyrkysová
Detailní popis produktu
Pohovka Cypřiš je elegantním kouskem sedacího nábytku, který výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je rozkládací a součástí jsou také dva pohodlné polštáře. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně prostorné lůžko k občasnému přespání Vaší návštěvy. Pohovka se výborně hodí do obývacího pokoje, do pracovny či pokoje pro hosty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Výška: | 94 cm |
| Šířka: | 255 cm |
| Hloubka: | 101 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Výška područky: | 55 cm |
| Výška opěráku: | 50 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 60 cm |
| Šířka područky: | 27 cm |
Sedací souprava GENOVA 3+1+1 Inari 95/91
Na objednávku
13 438 Kč bez DPH
16 260 Kč
Trojsedák PETRA tmavě šedá/bílá lazura
skladem - na ext. skladě
7 124 Kč bez DPH
8 620 Kč
14 059 Kč
–35 %
Rozkládací pohovka s ÚP NURMO, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
7 438 Kč bez DPH
9 000 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
