Křeslo ušák Lady prales mix barev
Související produkty
Tip
ušák Lord Coral ve více barvách
2-6 týdnů
5 777 Kč bez DPH
6 990 Kč
Elegantní křeslo ve skandinávském stylu.
9 980 Kč
–32 %
5 579 Kč bez DPH
6 750 Kč
Pohodlné čalouněné křeslo Selene v elegantním stylu ...
Detailní popis produktu
Pohodlné čalouněné křeslo Lady se vzorem prales v elegantním stylu bude ozdobou každého interiéru. Nožky jsou ze dřeva v barvě natural, bílá, černá, ořech. Pohodlí a elegance ve Vašem obýváku, dětském pokoji či kanceláři. Skvěle poslouží pro příjemné posezení s knížkou.
(Lze vybrat i jiné kombinace látek a noh z nabídky - pište do poznámek) BEZ PŘÍPLATKU
Doplňkové parametry
| Kategorie: | křesla |
|---|---|
| Šířka křesla: | 84 cm |
| Výška: | 104 cm |
| Hloubka sedu: | 58 cm |
| Barva: | květy + mix |
| Materiál: | dřevo, látka |
| Hloubka křesla: | 90 cm |
| šířka sedu: | 50 cm |
| Výška sedu: | 41 cm |
| Výška noh: | 13 cm |
| nohy moření: | bílá, přírodní, černá, ořech |
| Výplň: | pěna T30, vlnová pružina |
Novinka
Křeslo relaxačn s podnožkou, vodoodpudivá růžová látka, černé kovové nohy
skladem - na ext. skladě
3 050 Kč bez DPH
3 690 Kč
9 999 Kč
–40 %
Masážní křeslo DELUXE hnědé
skladem - na ext. skladě
4 958 Kč bez DPH
5 999 Kč
Novinka
Křeslo relaxační s podnožkou, šedý manšestr, černé kovové nohy
skladem - na ext. skladě
2 967 Kč bez DPH
3 590 Kč
Polohovací elektrické křeslo, krémová látka, hlasové ovládání (ENG), reproduktor, podsvícení, držák telefonu, uložný box
skladem - na ext. skladě
13 545 Kč bez DPH
16 390 Kč
Křeslo, potah modrá manšestrová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
3 298 Kč bez DPH
3 990 Kč
Novinka
Křeslo "ušák", krémová látka, černé kovové nohy
skladem - na ext. skladě
3 628 Kč bez DPH
4 390 Kč
Jídelní židle, potah šedá látka, nohy masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
2 306 Kč bez DPH
2 790 Kč
Křeslo "ušák", potah tmavě hnědá látka, kovový kříž
skladem - na ext. skladě
4 537 Kč bez DPH
5 490 Kč
TV-5482 Křeslo polohovací, eletrické, šedá látka.
skladem - na ext. skladě
7 430 Kč bez DPH
8 990 Kč
Novinka
Křeslo relaxační s podnožkou, béžový manšestr, černé kovové nohy
skladem - na ext. skladě
2 967 Kč bez DPH
3 590 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář










