Křeslo Donne s polohováním antracit
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | křesla |
|---|---|
| Délka: | 98 cm |
| Výška: | 106 cm |
| Hloubka sedu: | 57 cm |
| Výška opěradla: | 63 cm |
| Hloubka: | 100/165 cm |
| Šířka opěradla: | 19 cm |
| Výplň: | HR pěna, vlnová pružina typu B, silikonová výplń |
| Manuální rozkládání: | systém Relax |
| Látka: | Bangkok |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
