Rozkládací křeslo Bela Lux velbloudí
Related products
Křeslo Bela Lux modrá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€275,14 excl. VAT
€332,92
Rozkládací křeslo Bela Lux starorůžová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€275,14 excl. VAT
€332,92
Rozkládací křeslo Bela Lux světle šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€275,14 excl. VAT
€332,92
Rozkládací křeslo Bela Lux tmavě šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€275,14 excl. VAT
€332,92
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | sedací soupravy |
|---|---|
| Šířka: | 110 cm |
| hloubka: | 80 cm |
| Výška sedadla: | 42 cm |
| Výplň sedadla: | vysoce elastická pěna, vlnité pružiny |
| Úložný prosto: | ano |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka sedu: | 40 cm |
| plocha na spaní: | 188×82 cm |
| rozkládací: | ano |
| látka: | Terra 48 |
| Výška opěradla: | 50 cm |
doprava zdarma
Rohová sedací souprava Jacobs krémová
2-8 týdnů
from €922,17 excl. VAT
from €1 115,83
Relaxační křeslo ušák Selene květ
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
2-6 týdnů
€232,44 excl. VAT
€281,25
Tip
FREEFREE
Sedací souprava Boss U světle šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €1 187,67 excl. VAT
from €1 437,08
Pohovka Volare 3místná šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €478,31 excl. VAT
from €578,75
Relaxační křeslo ušák Selene světle šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-6 týdnů
€226,93 excl. VAT
€274,58
Taburet Brando antracit
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €118,80 excl. VAT
from €143,75
Relaxační křeslo ušák Selene žlutá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-6 týdnů
€232,44 excl. VAT
€281,25
Action
Tip
SKLADEM
FREEFREE
Sedací souprava Boss U tmavě modrá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem
from €994,49 excl. VAT
from €1 203,33
Pohovka Volare 3místná cappuccino
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €478,31 excl. VAT
from €578,75
doprava zdarma
Rohová sedací souprava Jacobs zelená
2-8 týdnů
from €922,17 excl. VAT
from €1 115,83
Action
doprava zdarma
Sedací souprava Volare 3+2+1 cihlová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €994,83 excl. VAT
from €1 203,75
Pohovka Volare 3místná krémová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €478,31 excl. VAT
from €578,75
Taburet Brando hnědá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €118,80 excl. VAT
from €143,75
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
