Pohovka Arena růžová
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | sedací soupravy |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 91 cm |
| Hloubka: | 100 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 192x140 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Výška opěráku: | 48 cm |
| Hloubka sedu: | 79 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 52 cm |
| Dělka: | 192 cm |
| potah: | Arte 51B |
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Atraktivní pohovka ve skadinávském stylu. U sedací soupravy je použita VYSOKOELASTICKÁ HR pěna!!...
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Atraktivní pohovka ve skadinávském stylu. U sedací soupravy je použita VYSOKOELASTICKÁ HR pěna!!...
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
