křeslo Bellano antracit
Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | sedací soupravy |
|---|---|
| délka: | 94 cm |
| hloubka: | 94 cm |
| výška: | 95 cm |
| látka: | Kronos 34 |
| nohy masiv: | barva ořech |
| výplň: | HR pěna , pružiny faliste , silikonové kuličky |
| Úložný prosto: | ne |
| rozkládací: | ne |
| polštář: | ne |
Pohovka 2místná Valentino černá
2-8 týdnů
from €635,68 excl. VAT
from €769,17
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
Pohovka dvojsed Omega Lux šedá
2-8 týdnů
€378,45 excl. VAT
€457,92
Sestava Omega LUX je velmi atraktivní luxusně působící sedací sestava. skládá se z trojsedu,...
Action
doprava zdarma
Sedací souprava Volare 3+2+1 šedá
2-8 týdnů
from €994,83 excl. VAT
from €1 203,75
Pohovka 3místná Valentino zelená
2-8 týdnů
from €840,22 excl. VAT
from €1 016,67
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
FREEFREE
Sedací souprava Valentino 3+2+1 růžová
2-8 týdnů
from €1 945,25 excl. VAT
from €2 353,75
Luxusní rohová sedací souprava Valentina je vyrobena ve stylu CHESTERFIELD
doprava zdarma
Rohová sedací souprava Jacobs černá
2-8 týdnů
from €922,17 excl. VAT
from €1 115,83
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
