Sedací souprava Bono UNI hnědá
Related products
sedací souprava Zibi
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-6 týdnů
from €543,74 excl. VAT
from €657,92
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 90 cm |
| Šířka: | 226 cm |
| Hloubka: | 145 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 140x203 cm |
| Základní barva: | Salvador 17 denim |
| Výška sedu: | 44 cm |
doprava zdarma
Sedací souprava Jenny uni tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 264,36 excl. VAT
€1 529,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Aladin - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Aladin - vínová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 8 tmavě-hnědá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Toro L oranžovo-hnědá
3 - 6 týdnů
€921,83 excl. VAT
€1 115,42
Rozkládací rohová sedačka LANZAROTE výběr barev
Na objednávku
€894,63 excl. VAT
€1 082,50
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 8 tmavě-hnědá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 7 červená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - filaková
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
