Rozkládací sedací souprava Carlos světle šedá
Related products
Rozkládací sedací souprava Carlos šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na dotaz
€653,93 excl. VAT
€791,25
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | rohové |
|---|---|
| Šířka: | 265 cm |
| hloubka: | 170 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Výška: | 87 cm |
| Hloubka sedu: | 44 cm |
| plocha na spaní: | 120 x 220 cm |
| Výplň sedadla: | Vlnová pružina |
| Rozklad: | ano |
| univerzalni: | ano |
| Látka: | Velo 632 |
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 15 šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 3 běžová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Monolith 37 zelená
3 - 6 týdnů
€1 059,09 excl. VAT
€1 281,50
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Lincoln 86 šedá
3 - 6 týdnů
€1 059,09 excl. VAT
€1 281,50
doprava zdarma
Sedací souprava L Aladin - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Lincoln 75 tyrkysová
3 - 6 týdnů
€1 059,09 excl. VAT
€1 281,50
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 19 černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 excl. VAT
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Blek L Torre 11 khaki
3 - 6 týdnů
€1 621,39 excl. VAT
€1 961,88
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
