Postel Muna 160 s osvětlením růžová
Related products
New
Postel Muna 160 s osvětlením antracit
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€649,11 excl. VAT
€785,42
Postel Muna 160 s osvětlením béžová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€649,11 excl. VAT
€785,42
Postel Muna 160 s osvětlením černá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€649,11 excl. VAT
€785,42
Postel Muna 160 s osvětlením hnědá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€649,11 excl. VAT
€785,42
Postel Muna 160 s osvětlením modrá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€649,11 excl. VAT
€785,42
Postel Muna 160 s osvětlením světle šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€649,11 excl. VAT
€785,42
Postel Muna 160 s osvětlením žlutá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€649,11 excl. VAT
€785,42
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | postele, válendy |
|---|---|
| šířka: | 166 cm |
| délka: | 211 cm |
| výška: | 137 cm |
| výška k sedu: | 60 cm |
| matrace: | POCKET (taštičky) |
| topper: | ano |
| nohy: | černé kovové |
| úložný prostor: | ano |
| barva světla: | přírodní |
| napájecí adaptér: | ano |
| kovová lampička: | ano |
| plynové písty: | ano |
| potah: | Aston 19 |
Tip
ZVÝŠENÁ POSTEL STANDA 120X200 Krémová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-4týdny
from €340,56 excl. VAT
from €412,08
doprava zdarma
from €1 547,50 up to –40 %
kontinentální postel 180 Giardino (s polohováním)
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 týdny
from €764,12 excl. VAT
from €924,58
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
postel Cairo 160
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€504,48 excl. VAT
€610,42
doprava zdarma
from €1 457,92 up to –40 %
kontinentální postel 180 MARCO (boxspring)
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
2-4 týdny
from €719,36 excl. VAT
from €870,42
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
New
Postel Muna 160 s osvětlením antracit
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€649,11 excl. VAT
€785,42
Tip
Válenda Klasik 90/200 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 týdny
from €202,83 excl. VAT
from €245,42
Čalouněná válenda Klasik je velmi kvalitní válenda za přijatelnou cenu. Vyztužený úložný prostor....
Postel Wave 160 růžová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€618,45 excl. VAT
€748,33
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
