Pohovka Wesley šedá
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 92 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 145x200 cm |
| Základní barva: | Monolith 92 |
| Výška sedu: | 47 cm |
Rozkládací pohovka s ÚP FOLLY, barva stone
skladem - na ext. skladě 1
€323,35 excl. VAT
€391,25
€1 074,96
–45 %
Pohovka POHODA 3 šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
skladem - na ext. skladě
€481,75 excl. VAT
€582,92
€833,29
–50 %
Pohovka BOB 2 hnědá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
na objednávku
€344,01 excl. VAT
€416,25
Pohovka Silva šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2 - 6 týdnů
€604,34 excl. VAT
€731,25
Rozkládací pohovka MICKY S21/NY
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku
€254,82 excl. VAT
€308,33
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
