Pohovka Lumi tyrkysová
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 235 cm |
| Hloubka: | 94 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 145x190 cm |
| Základní barva: | Salvador 11 |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Hloubka sedu: | 53 cm |
Dvousedačka, potah starorůžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak
10 týdnů
€192,50 excl. VAT
€232,92
Pohovka - trojsedák HALLE látka Kronos 19
Na objednávku
€276,17 excl. VAT
€334,17
pohovka dvojsed Bellano
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €397,73 excl. VAT
from €481,25
€833,29
–50 %
Pohovka POHODA 2 šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
na objednávku
€344,01 excl. VAT
€416,25
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
