Pohovka Kaja šedá
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 223 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 120x190 cm |
| Základní barva: | Forewer 69 |
| Výška sedu: | 45 cm |
Sedací souprava GATSBY 3+1+1 I28/I22 buk
5-8 týdnů
€680,79 excl. VAT
€823,75
Rozkládací pohovka NOEL výběr látek
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku
€389,81 excl. VAT
€471,67
€1 074,96
–45 %
Pohovka POHODA 3 šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
skladem - na ext. skladě
€481,75 excl. VAT
€582,92
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 excl. VAT
€306,25
€833,29
–50 %
Pohovka POHODA 2 šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
na objednávku
€344,01 excl. VAT
€416,25
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA červené květy
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
skladem - na ext. skladě
€275,45 excl. VAT
€333,29
Sedací souprava GATSBY 3+1+1 I95/I91
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku
€680,79 excl. VAT
€823,75
Rozkládací pohovka s ÚP FOLLY, barva dark green
skladem - na ext. skladě 1
€323,35 excl. VAT
€391,25
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
