Relaxační křeslo ušák René Aston 9 vínové
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | křesla |
|---|---|
| EAN: | 5707252056599 |
| Výška: | 110 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 85 cm |
| Základní barva: | Aston 9 |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Hloubka sedu: | 52 cm |
Relaxační masážní křeslo s výhřevem, 8bodová vibrační masáž, zvedací systém, USB, krémová látka
skladem - na ext. skladě
€340,56 excl. VAT
€412,08
Křeslo "ušák", potah žlutá látka, nohy černý kov.
skladem - na ext. skladě
€154,61 excl. VAT
€187,08
€694,38
–40 %
Relaxační křeslo COMFORT šedé
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
skladem - na ext. skladě
€344,32 excl. VAT
€416,63
€112,29
–55 %
Křeslo LISA červené K51
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
skladem - na ext. skladě
€41,29 excl. VAT
€49,96
Křeslo PETRA světle šedá/ořech
skladem - na ext. skladě
€133,61 excl. VAT
€161,67
€230
–17 %
Čalouněné křeslo TIMI bílý beránek/ořech
skladem - na ext. skladě
€156,68 excl. VAT
€189,58
€316,63
–52 %
Křeslo ACAPULCO zelený samet
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
skladem - na ext. skladě
€123,93 excl. VAT
€149,96
Křeslo GENOVA s úložným prostorem výběr barev
Na objednávku
€105,72 excl. VAT
€127,92
€112,29
–55 %
Křeslo LISA béžové K50
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
skladem - na ext. skladě
€41,29 excl. VAT
€49,96
€347,29
–40 %
Relaxační křeslo MONTANA K125
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
na objednávku
€172,14 excl. VAT
€208,29
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
