Komoda Sid 3S bílá
Related products
Sestava INDIANAPOLIS bílý jasan (4+5+9+11)
skladem - na ext. skladě 1
€659,78 excl. VAT
€798,33
€248,33
–16 %
Obývací stěna ZETA jasan zlatý/bílá
skladem - na ext. skladě
€171,83 excl. VAT
€207,92
Sestava INDIANAPOLIS bílý jasan (4+6+9+11)
skladem - na ext. skladě 1
€592,29 excl. VAT
€716,67
Obývací stěna PUERTO matera/dub old style
skladem - na ext. skladě 1
€298,93 excl. VAT
€361,71
Product detailed description
Moderní a praktická komoda Sid 3S vhodná do každé domácnosti. Komoda má tři zásuvky.
Rozměry:
- Výška: 70 cm
- Šířka: 74 cm
- Hloubka: 36 cm
Zboží je dodáváno v demontu.
Additional parameters
| Category: | Komody, skříňky a prádelníky |
|---|---|
| EAN: | 5706887995549 |
| Materiál: | lamino |
| Výška: | 70 cm |
| Šířka: | 74,1 cm |
| Hloubka: | 36 cm |
| Úchytky: | plast |
| Počet balíku/ks: | 1 |
€503,75
–44 %
Vitrína IMAGE 50 zlatý dub
skladem - na ext. skladě
€230,69 excl. VAT
€279,13
€353,75
–42 %
Komoda 6 zásuvek TORINO bílá
skladem - na ext. skladě
€168,70 excl. VAT
€204,13
€195,79
–42 %
Komoda 2 dveře IMAGE 1 bílá
skladem - na ext. skladě
€92,94 excl. VAT
€112,46
€149,96
–45 %
Komoda 2 dveře + 1 zásuvka SURREY bílá
skladem - na ext. skladě
€67,46 excl. VAT
€81,63
€482,92
–39 %
Prádelník MAXIMO dub Sonoma/bílá
skladem - na ext. skladě
€241,02 excl. VAT
€291,63
€533,29
–42 %
Příborník IMAGE 53A zlatý dub
skladem - na ext. skladě
€254,79 excl. VAT
€308,29
€262,46
–42 %
Komoda 3 zásuvky IMAGE 5 bílá
skladem - na ext. skladě
€123,93 excl. VAT
€149,96
€262,08
–41 %
Komoda 1 dveře + 3 zásuvky IMAGE 2 zlatý dub
skladem - na ext. skladě
€127,38 excl. VAT
€154,13
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
