Komoda K1-3D-2S (Z)
Related products
Sestava INDIANAPOLIS bílý jasan (4+5+9+11)
skladem - na ext. skladě 1
€659,78 excl. VAT
€798,33
Obývací stěna PUERTO matera/dub old style
skladem - na ext. skladě 1
€298,93 excl. VAT
€361,71
Obývací stěna VITO sonoma/wenge
skladem - na ext. skladě 1
€242,77 excl. VAT
€293,75
€248,33
–16 %
Obývací stěna ZETA jasan zlatý/bílá
skladem - na ext. skladě
€171,83 excl. VAT
€207,92
Sestava INDIANAPOLIS bílý jasan (4+6+9+11)
skladem - na ext. skladě 1
€592,29 excl. VAT
€716,67
Product detailed description
Kombinovaná komoda s kvalitními kovovými pojezdy. Má dvě police a dva šuplíky. Zboží je dováženo v demontovaném stavu.Additional parameters
| Category: | Komody, skříňky a prádelníky |
|---|---|
| sirka: | 109 cm |
| vyska: | 85 cm |
| hloubka: | 35 cm |
| material: | lamino 16 mm |
| barva: | dub sonoma |
| zasuvky: | 2 |
| police: | 3 |
| kovove-pojezdy: | ano |
€262,46
–42 %
Komoda 3 zásuvky IMAGE 5 zlatý dub
skladem - na ext. skladě
€123,93 excl. VAT
€149,96
€270,79
–38 %
Komoda 4 zásuvky TORINO bílá
skladem - na ext. skladě
€137,71 excl. VAT
€166,63
€124,58
–41 %
Komoda 3 zásuvky TORINO kovové úchytky
skladem - na ext. skladě
€60,57 excl. VAT
€73,29
€353,75
–42 %
Komoda 6 zásuvek TORINO bílá, kovové úchytky
skladem - na ext. skladě
€168,70 excl. VAT
€204,13
€279,13
–35 %
Příborník TORINO bílý, kovové úchytky
skladem - na ext. skladě
€148,04 excl. VAT
€179,13
€503,75
–36 %
Příborník 3 dveře + 3 zásuvky RUBI tmavě hnědá
skladem - na ext. skladě
€265,12 excl. VAT
€320,79
€957,92
–44 %
Příborník s nástavcem 3 dveře RUBI dub
na objednávku
€440,74 excl. VAT
€533,29
€353,75
–42 %
Komoda 6 zásuvek TORINO bílá
skladem - na ext. skladě
€168,70 excl. VAT
€204,13
€645,42
–48 %
Komoda 3 dveře BALI 51A dub
skladem - na ext. skladě
€275,45 excl. VAT
€333,29
€695,79
–40 %
Příborník 4 dveře + 4 zásuvky RUBI tmavě hnědá
na objednávku
€344,32 excl. VAT
€416,63
€662,08
–41 %
Příborník s nástavcem 2 dveře RUBI lak
skladem - na ext. skladě
€320,21 excl. VAT
€387,46
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
