Postel Muna 140 s osvětlením hnědá
Related products
Postel Muna 140 s osvětlením modrá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením antracit
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením béžová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením černá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením růžová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-6 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením světle šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením tmavě modrá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením tmavě šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením žlutá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
Rozkládací matrace Jelena II okrová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-4týdny
€137,40 excl. VAT
€166,25
Skládací matrace Karo světle šedá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
0-4týdny
€187,67 excl. VAT
€227,08
Tip
Skládací matrace Sofie světle šedá
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
0-4týdny
€199,38 excl. VAT
€241,25
rozkládací matrace/křeslo Selena sv. hnědá
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
0-3 týdny
from €130,17 excl. VAT
from €157,50
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | do 140 cm |
|---|---|
| šířka: | 146 cm |
| délka: | 211 cm |
| výška: | 137 cm |
| výška k sedu: | 60 cm |
| matrace: | POCKET (taštičky) |
| topper: | ano |
| nohy: | černé kovové |
| úložný prostor: | ano |
| barva světla: | přírodní |
| napájecí adaptér: | ano |
| kovová lampička: | ano |
| plynové písty: | ano |
| potah: | Aston 04 |
Postel Moet
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €662,88 excl. VAT
from €802,08
Postel Muna 140 s osvětlením tmavě modrá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
Postel Muna 140 s osvětlením žlutá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
Postel Cloud černá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €688,36 excl. VAT
from €832,92
postel Cairo 140
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€471,42 excl. VAT
€570,42
Postel Muna 140 s osvětlením modrá
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
€629,48 excl. VAT
€761,67
Postel Moet cappuccino
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €662,88 excl. VAT
from €802,08
Postel Moet béžová
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-8 týdnů
from €662,88 excl. VAT
from €802,08
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
