Sedací souprava Venezia 3+2+1 tmavě šedá
Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 3+1+1, 3+2+1, atd |
|---|---|
| Šířka:: | 233 / 172 / 112 cm |
| Výška:: | 85 cm |
| Hloubka:: | 94 cm |
| Hloubka sedu:: | 57 cm |
| Výška sedu: | 46 cm |
| Látka: | Bluvel 77 |
| kovové nohy: | černá, měděná |
| Výplň sedáku: | vlnovec + HR pěna |
| Rozkládací: | ne |
| Úložný prostor: | ne |
Sedací souprava Agáta Rosita 104 vzor/koo béžová
skladem - na ext. skladě
€860,54 excl. VAT
€1 041,25
doprava zdarma
Sedací souprava BELLANO 3+2+1 tmavě šedá
2-8 týdnů
from €1 136,02 excl. VAT
from €1 374,58
doprava zdarma
Sedací souprava BELLANO 3+2+1 béžová
2-8 týdnů
from €1 136,02 excl. VAT
from €1 374,58
Polohovací sedací souprava Doncaster 3+1+1 023 tmavě šedá
skladem - na ext. skladě
€1 170,45 excl. VAT
€1 416,25
FREEFREE
Sedací souprava OMEGA 3+2+1 černá
2-8 týdnů
€826,10 excl. VAT
€999,58
Sestava Omega LUX je velmi atraktivní luxusně působící sedací sestava. skládá se z trojsedu,...
doprava zdarma
Sedací souprava Roko 3+1+1 cappuccino
2-8 týdnů
from €717,98 excl. VAT
from €868,75
Sedací souprava Agáta MAX 3F+1+1 Rosita 132/koo
skladem - na ext. skladě
€860,54 excl. VAT
€1 041,25
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
