Čalouněná postel Lamello 90 krémová ve více barvách
Související produkty
Matrace o tloušťce 20 cm
Matrace o tloušťce 20 cm
Matrace o tloušťce 20 cm
Matrace o tloušťce 20 cm
MATRACE o tloušťce 20 cm
Matrace o tloušťce 20 cm
Moderní rozkládací matrace Jelena s 20 cm vysokou matrací ...
MATRACE o tloušťce 20 cm
MATRACE o tloušťce 20 cm
Detailní popis produktu
Moderní čalouněná postel Lamello 90 se zaujme zaobleným proševem, které dodají interiéru útulnou a elegantní atmosféru. Díky harmonickému designu skvěle zapadne do moderních i nadčasově zařízených ložnic. Ideální je nejen do ložnice, ale také do studentského či hostinského pokoje. Postel nabízí plochu na spaní o rozměru 90 × 200 cm a je dostupná s matrací Mediro.
Potahová látka Casa - podtrhuje jemný a stylový charakter nábytku a zároveň působí příjemně na dotek. Součástí postele je praktický úložný prostor s mechanismem plynových pružin, který zajišťuje snadné otevírání a pohodlné každodenní používání.
Detaily a rozměry postele najdete v doplňkových fotografiích.
Postele lze objednat i v jiném barevném provedení nebo látce za příplatek.
Matrace Mediro
má tvrdost H2, což znamená, že nabízí střední, měkkou a pohodlnou oporu těla . To je vhodné zejména pro lidi, kteří preferují pohodlný spánek na matraci, která, není příliš tvrdá. Tvrdost H2 podporuje každodenní regeneraci a zajišťuje příjemný spánek.
- Pohodlná opora – příjemná pro každodenní použití
- Střední měkkost – pro lidi, kteří nemají rádi příliš tvrdé matrace
- Podporuje příjemný odpočinek – dobré řešení pro každodenní spánek
- Všestranná volba – vhodná pro mnoho uživatelů
- Dobře funguje s vysoce elastickou pěnou – zvyšuje pohodlí uživatele.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | do 90 cm |
|---|---|
| Plocha na spaní: | 90 x 200 cm |
| délka: | 223 cm |
| šířka: | 96 cm |
| šířka matrace: | 90/200 cm |
| Výška čela postele: | 104 cm |
| Výška bočnice postele: | 38 cm |
| Látka: | Casa 02 |
| lamelový rošt: | ano |
| Výška přední části postele: | 59 cm |
| Výška noh: | 13 cm |
Čalouněná postel Moet 90 bez matrace nebo s matrací MEDIRO Pure + MEDIRO Basic .
Čalouněná postel Moet 90 bez matrace nebo s matrací MEDIRO Pure + MEDIRO Basic .
Čalouněná postel Moet 90 bez matrace nebo s matrací MEDIRO Pure + MEDIRO Basic .
Čalouněná postel Moet 90 bez matrace nebo s matrací MEDIRO Pure + MEDIRO Basic .
Čalouněná postel Moet 90 bez matrace nebo s matrací MEDIRO Pure + MEDIRO Basic .
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



