Sedací souprava Amalia U vínová
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | sedací soupravy do "U" |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 105 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 147x300 cm |
| Výška sedu: | 51 cm |
| Výška opěráku: | 51 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 60 cm |
| Šířka područky: | 14 cm |
| Dělka: | 365 cm |
KOSTENLOSKOSTENLOS
Sedací souprava Berry světle šedá
2-8 týdnů
ab €998,28 ohne MwSt.
ab €1 207,92
doprava zdarma
Sedací souprava Costa U cappuccino
2-8 týdnů
ab €894,98 ohne MwSt.
ab €1 082,92
KOSTENLOSKOSTENLOS
Sedací souprava Bruno U vínová
2-8 týdnů
€1 167,01 ohne MwSt.
€1 412,08
doprava zdarma
Sedací souprava Costa U tmavě zelená
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€956,96 ohne MwSt.
€1 157,92
doprava zdarma
Sedací souprava Jacobs U zelená
2-8 týdnů
ab €1 204,89 ohne MwSt.
ab €1 457,92
KOSTENLOSKOSTENLOS
Sedací souprava Bruno U olivová
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€1 032,71 ohne MwSt.
€1 249,58
doprava zdarma
Sedací souprava Association U pravá Inari 96/100
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
3 - 6 týdnů
€1 304,07 ohne MwSt.
€1 577,92
KOSTENLOSKOSTENLOS
Sedací souprava Bruno U antracit
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€1 167,01 ohne MwSt.
€1 412,08
KOSTENLOSKOSTENLOS
Sedací souprava KAIR II New antracit
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
ab €1 094,69 ohne MwSt.
ab €1 324,58
doprava zdarma
Sedací souprava Darla U Inari 94/Soft 17
3 - 6 týdnů
€1 032,71 ohne MwSt.
€1 249,58
doprava zdarma
Sedací souprava Jacobs U černá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
ab €1 204,89 ohne MwSt.
ab €1 457,92
KOSTENLOSKOSTENLOS
Sedací souprava Berry cappuccino
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
ab €998,28 ohne MwSt.
ab €1 207,92
Sedací souprava KAIR II New žlutá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€1 181,13 ohne MwSt.
€1 429,17
KOSTENLOSKOSTENLOS
Sedací souprava KAIR II New černá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
ab €1 094,69 ohne MwSt.
ab €1 324,58
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
