Sedací souprava Bono UNI hnědá
Verwandte Produkte
sedací souprava Zibi
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-6 týdnů
ab €543,74 ohne MwSt.
ab €657,92
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | rohové |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 90 cm |
| Šířka: | 226 cm |
| Hloubka: | 145 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 140x203 cm |
| Základní barva: | Salvador 17 denim |
| Výška sedu: | 44 cm |
doprava zdarma
Sedací souprava Carny P Palladium 3 běžová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 3 běžová
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Aladin - černá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava P Lidie - hnědá
3 - 6 týdnů
€1 204,89 ohne MwSt.
€1 457,92
doprava zdarma
Sedací souprava Alvin P Monolith 37 zelená
3 - 6 týdnů
€1 059,09 ohne MwSt.
€1 281,50
doprava zdarma
Sedací souprava P Amalia - filaková
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Dornia šedo-zelená
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Lidie - světle šedá
3 - 6 týdnů
€1 204,89 ohne MwSt.
€1 457,92
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 13 modrá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 15 šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava Carny L Palladium 8 tmavě-hnědá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
doprava zdarma
Sedací souprava L Dornia tmavě šedá
3 - 6 týdnů
€1 323,87 ohne MwSt.
€1 601,88
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
