Postel Muna 180 s osvětlením antracit
Verwandte Produkte
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | postele, válendy |
|---|---|
| šířka: | 186 cm |
| délka: | 211 cm |
| výška: | 137 cm |
| výška k sedu: | 60 cm |
| matrace: | POCKET (taštičky) |
| topper: | ano |
| nohy: | černé kovové |
| úložný prostor: | ano |
| barva světla: | přírodní |
| napájecí adaptér: | ano |
| kovová lampička: | ano |
| plynové písty: | ano |
| potah: | Aston 17 |
Postel Mauro 180 silver
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€605,72 ohne MwSt.
€732,92
Postel Kolumbia 160 tmavá šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€602,27 ohne MwSt.
€728,75
Postel Muna 160 s osvětlením hnědá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€649,11 ohne MwSt.
€785,42
doprava zdarma
KOSTENLOSKOSTENLOS
ab €1 457,92 Bis zu –42 %
kontinentální postel 160 Giardino (boxspring)
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-4 týdny
ab €688,36 ohne MwSt.
ab €832,92
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
Postel Kolumbia 180 světle šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€638,78 ohne MwSt.
€772,92
Postel Muna 160 s osvětlením světle šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€649,11 ohne MwSt.
€785,42
doprava zdarma
ab €1 291,25 Bis zu –42 %
ab €609,16 ohne MwSt.
ab €737,08
Postele boxspring jsou známy již desítky let především z luxusních hotelů. Vaše postel bude...
Postel Muna 160 s osvětlením žlutá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€649,11 ohne MwSt.
€785,42
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
