Pohovka Wesley světle šedá
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 92 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 145x200 cm |
| Základní barva: | Salvador 14 |
| Výška sedu: | 47 cm |
€833,29
–50 %
Pohovka POHODA 2 šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
na objednávku
€344,01 ohne MwSt.
€416,25
Pohovka Silva šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2 - 6 týdnů
€604,34 ohne MwSt.
€731,25
Dvousedačka, potah starorůžová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník, přírodní odstín a lak
10 týdnů
€192,50 ohne MwSt.
€232,92
Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah světle šedá látka, nohy masiv buk
9 týdnů
€347,45 ohne MwSt.
€420,42
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA červené květy
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 4,5 von 5 Sternen.
skladem - na ext. skladě
€275,45 ohne MwSt.
€333,29
Pohovka - trojsedák HALLE látka Kronos 19
Na objednávku
€276,17 ohne MwSt.
€334,17
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
