Pohovka Wesley šedá
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 92 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 145x200 cm |
| Základní barva: | Monolith 92 |
| Výška sedu: | 47 cm |
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 ohne MwSt.
€306,25
Sedací souprava GENOVA 3+1+1 Inari 95/91
Na objednávku
€559,92 ohne MwSt.
€677,50
Rozkládací pohovka s ÚP SOGAR, látka barva šedá
skladem - na ext. skladě
€330,23 ohne MwSt.
€399,58
Pohovka Silva šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2 - 6 týdnů
€604,34 ohne MwSt.
€731,25
Pohovka - trojsedák HALLE látka Kronos 19
Na objednávku
€276,17 ohne MwSt.
€334,17
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
