Pohovka Sofka světle šedá
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 90 cm |
| Šířka: | 251 cm |
| Hloubka: | 103 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 147x197 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Výška područky: | 55 cm |
| Výška opěráku: | 50 cm |
| Hloubka sedu polštář: | 60 cm |
| Šířka područky: | 26 cm |
Trojsedák PETRA tmavě šedá/bílá lazura
skladem - na ext. skladě
€285,12 ohne MwSt.
€345
Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah tmavě šedá látka, nohy masiv buk
9 týdnů
€347,45 ohne MwSt.
€420,42
Rozkládací pohovka GENOVA Inari 95/91
Na objednávku
€366,74 ohne MwSt.
€443,75
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
