pohovka Monaco modrá
Verwandte Produkte
pohovka Monaco žlutá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
€641,25 ohne MwSt.
€641,25
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Šírka: | 240 cm |
| Hloubka: | 96 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka sedací plochy: | 33/77 cm |
| Výška sedací plochy: | 42 cm |
| Výška područek: | 59 cm |
| Výška polštářu: | 52 cm |
| Šířka sedací plochy: | 200 cm |
| Spací plocha: | 200 x 140 cm |
| látka: | Velluto 11 |
pohovka trojsed Bellano
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
ab €471,42 ohne MwSt.
ab €570,42
€585,79
–35 %
Rozkládací pohovka s ÚP NURMO, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
€309,92 ohne MwSt.
€375
Pohovka Silva šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2 - 6 týdnů
€604,34 ohne MwSt.
€731,25
Pohovka - trojsedák HALLE látka Kronos 19
Na objednávku
€276,17 ohne MwSt.
€334,17
Sedací souprava GENOVA 3+1+1 Inari 95/91
Na objednávku
€559,92 ohne MwSt.
€677,50
Trojsedák PETRA tmavě šedá/bílá lazura
skladem - na ext. skladě
€285,12 ohne MwSt.
€345
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
