Pohovka Kaja světle šedá
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 223 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 120x190 cm |
| Základní barva: | Forewer 65 |
| Výška sedu: | 45 cm |
pohovka trojsed Bellano
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-8 týdnů
ab €471,42 ohne MwSt.
ab €570,42
Rozkládací pohovka MICKY S21/NY
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
Na objednávku
€254,82 ohne MwSt.
€308,33
Rozkládací pohovka s matrací, 2místná, potah manšestrová černá látka
skladem - na ext. skladě
€443,87 ohne MwSt.
€537,08
Rozkládací pohovka s ÚP TORSBY, barva antracit
skladem - na ext. skladě 1
€253,10 ohne MwSt.
€306,25
Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah světle šedá látka, nohy masiv buk
9 týdnů
€347,45 ohne MwSt.
€420,42
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA šedé květy
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
nedostupné
€275,45 ohne MwSt.
€333,29
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
