Pohovka Kaja hnědá
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | pohovky |
|---|---|
| Úložný prostor: | ANO |
| Šířka: | 223 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 120x190 cm |
| Základní barva: | Forewer 64 |
| Výška sedu: | 45 cm |
Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah světle šedá látka, nohy masiv buk
9 týdnů
€347,45 ohne MwSt.
€420,42
Pohovka Silva šedá
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2 - 6 týdnů
€604,34 ohne MwSt.
€731,25
Pohovka - trojsedák HALLE látka Kronos 19
Na objednávku
€276,17 ohne MwSt.
€334,17
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA šedé květy
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
nedostupné
€275,45 ohne MwSt.
€333,29
€558,29
–40 %
Pohovka VICTORIA červené květy
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 4,5 von 5 Sternen.
skladem - na ext. skladě
€275,45 ohne MwSt.
€333,29
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
