Křeslo ušák Lord tmavě šedá
Verwandte Produkte
Tipp
Křeslo ušák Leona List
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
2-6 týdnů
€240,70 ohne MwSt.
€291,25
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | křesla |
|---|---|
| výška: | 108 cm |
| hloubka sedu: | 50 cm |
| šířka křesla: | 90 cm |
| výška sedu: | 43 cm |
| výška opěrka zad: | 65 cm |
| nohy masiv: | přírodní |
| Potahová látka: | Alove |
| celočalouněná záda: | ano |
€437,46
–42 %
Relaxační masážní křeslo s podnožkou hnědé K47
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
skladem - na ext. skladě
€206,58 ohne MwSt.
€249,96
Křeslo polohovací elektrické, 1 motor, krémová látka, bezdrátové nabíjení pro mobilní telefon
skladem - na ext. skladě
€371,55 ohne MwSt.
€449,58
Křeslo, potah béžová voděodolná látka, kovové nohy, masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€154,61 ohne MwSt.
€187,08
Křeslo, potah růžová manšestrová látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník
skladem - na ext. skladě
€137,40 ohne MwSt.
€166,25
TV a relaxační křeslo s elektrickým ovládáním, potah stříbrná látka
skladem - na ext. skladě
€292,36 ohne MwSt.
€353,75
€316,63
–52 %
Křeslo ACAPULCO zelený samet
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
skladem - na ext. skladě
€123,93 ohne MwSt.
€149,96
Křeslo polohovací, eletrické, šedá látka.
skladem - na ext. skladě
€309,57 ohne MwSt.
€374,58
TV a relaxační křeslo, manuální polohování, potah stříbrná látka v dekoru kůže
skladem - na ext. skladě
€278,58 ohne MwSt.
€337,08
€555,63
–50 %
Masážní křeslo TOLEDO hnědé K71
skladem - na ext. skladě
€227,24 ohne MwSt.
€274,96
€416,63
–40 %
Masážní křeslo DELUXE šedé
Die durchschnittliche Produktbewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
skladem - na ext. skladě
€206,58 ohne MwSt.
€249,96
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
