Komoda Sid 3S bílá
Verwandte Produkte
Obývací stěna PUERTO matera/dub old style
skladem - na ext. skladě 1
€298,93 ohne MwSt.
€361,71
€248,33
–16 %
Obývací stěna ZETA jasan zlatý/bílá
skladem - na ext. skladě
€171,83 ohne MwSt.
€207,92
Sestava INDIANAPOLIS bílý jasan (4+5+9+11)
skladem - na ext. skladě 1
€659,78 ohne MwSt.
€798,33
Sestava INDIANAPOLIS bílý jasan (4+6+9+11)
skladem - na ext. skladě 1
€592,29 ohne MwSt.
€716,67
Detaillierte Produktbeschreibung
Moderní a praktická komoda Sid 3S vhodná do každé domácnosti. Komoda má tři zásuvky.
Rozměry:
- Výška: 70 cm
- Šířka: 74 cm
- Hloubka: 36 cm
Zboží je dodáváno v demontu.
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Komody, skříňky a prádelníky |
|---|---|
| EAN: | 5706887995549 |
| Materiál: | lamino |
| Výška: | 70 cm |
| Šířka: | 74,1 cm |
| Hloubka: | 36 cm |
| Úchytky: | plast |
| Počet balíku/ks: | 1 |
€320,79
–40 %
Nástavec příborníku TORINO bílý, kovové úchytky
skladem - na ext. skladě
€158,37 ohne MwSt.
€191,63
€762,46
–36 %
Příborník s nástavcem 3 dveře RUBI lak
skladem - na ext. skladě
€399,41 ohne MwSt.
€483,29
€353,75
–42 %
Komoda 6 zásuvek TORINO bílá, kovové úchytky
skladem - na ext. skladě
€168,70 ohne MwSt.
€204,13
€695,79
–40 %
Příborník 4 dveře + 4 zásuvky RUBI tmavě hnědá
na objednávku
€344,32 ohne MwSt.
€416,63
€420,79
–40 %
Prádelník 3 dveře + zásuvka LANDWOOD 15
na objednávku
€206,58 ohne MwSt.
€249,96
€482,92
–39 %
Prádelník MAXIMO dub Sonoma/bílá
skladem - na ext. skladě
€241,02 ohne MwSt.
€291,63
€957,92
–44 %
Příborník s nástavcem 3 dveře RUBI dub
na objednávku
€440,74 ohne MwSt.
€533,29
€166,63
–42 %
Komoda 4 zásuvky TORINO vosk
skladem - na ext. skladě
€79,17 ohne MwSt.
€95,79
€262,46
–42 %
Komoda 3 zásuvky IMAGE 5 bílá
skladem - na ext. skladě
€123,93 ohne MwSt.
€149,96
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Kommentar hinzufügen
